Неділя, 14 Квітня, 2024

Як тримати відеозв’язок з бабусею чи дідусем, які не «товаришують» з технологіями

Сучасні смартфони та комп’ютери пропонують багато можливостей для комунікації, але їхній інтерфейс такий заплутаний, що доводиться докладати значних зусиль, щоб його вивчити. Неінтуїтивність інтерфейсу легко побачити, давши смартфон людині, яка раніше з цією платформою не працювала. Тому багато літніх людей продовжують користуватися кнопковими телефонами, які не підтримують комунікацію по інтернету. Але ви можете легко організувати онлайнові аудіо- та відеодзвінки. Вашій бабусі чи дідусеві при цьому нічого не потрібно буде робити, щоб прийняти дзвінок.

Все, що вам потрібно – додаток Skype. У нього є надзвичайно корисна опція автоматичної відповіді на дзвінок. Цей месенджер вміє автоматично приймати як аудіо-, так і відеодзвінки.

Встановіть комп’ютер чи смартфон із запущеним Skype у дідуся чи бабусі та активуйте опцію автоматичної відповіді. Телефонуйте зі свого акаунта Skype і розмова автоматично активується.

Примітка: на смартфонах Android потрібно, щоб Skype був активний і не перебував в фоновому режимі. Інакше він може не приймати дзвінки автоматично.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися