Понеділок, 20 Травня, 2024

Як у Chrome на iPhone дивитися сайти жестами

Нещодавнє оновлення Chrome для iPhone зробило зручнішим серфінг в інтернеті з мобільного. Свіжа версія цього браузера отримала кілька нових жестів, які схожі на ті, що використовуються в Safari. З ними, наприклад, можна переходити вперед та назад між сторінками – раніше це було можливим лише за допомогою клавіш.

Оновити сторінку

Виконайте свайп донизу екрана та відпустіть палець. Угорі з’являться три кнопки, які покажуть, що дія виконана правильно.

Закрити вкладку

Виконайте свайп вниз та, утримуючи палець, зробіть свайп вправо до кнопки закриття. Рухати палець потрібно, поки синє коло не переміститься з кнопки оновлення на клавішу закриття. Відпустіть палець, щоб закрити вкладку.

Нова вкладка

Виконайте свайп вниз та, утримуючи палець, зробіть свайп вліво до клавіші у вигляді плюса. Коли синє коло перейде на неї, можна відпустити палець, і відкриється нова вкладка.

Навігація вперед та назад

Щоб перейти на попередню сторінку, виконайте свайп від лівого краю в центр екрана. Щоб перейти на наступну сторінку, виконайте свайп з правого краю дисплея.

Перемикання між вкладками

Щоб переключитися між відкритими сайтами, виконайте свайп вправо або вліво поверх адресного рядка. Власникам iPhone 6 та iPhone 6 plus може знадобитися переключитися в режим керування однією рукою.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися