Як у Facebook Messenger приховати свій статус активності

Якщо ви використовуєте Messenger на мобільному пристрої, пошук опції вимкнення активного статусу може бути дещо заплутаним

Месенджер Facebook Messenger стандартно відображає активність своїх користувачів. Через це люди, з якими не хотілося б спілкуватися, можуть бачити, що ви на зв’язку. В такому разі можна приховати свій активний статус.

Вимкнути статус активності через смартфон

Якщо ви використовуєте Messenger на мобільному пристрої, пошук опції вимкнення активного статусу може бути дещо заплутаним. Це налаштування знаходиться в одному місці як на iPhone, так і на Android, хоча меню виглядають дещо інакше.

Запустіть програму Messenger, а потім торкніться зображення свого профілю у верхньому лівому куті. Далі торкніться вкладки «Активний статус» угорі.

Торкніться перемикача праворуч, щоб вимкнути активний статус. Зверніть увагу, що це також вимикає вашу здатність бачити активний статус інших людей.

Вимкнути статус активності на Messenger.com

Ви також можете вимкнути свій статус у веб-інтерфейсі Messenger. Перейдіть на Messenger.com, а потім клацніть три маленькі точки у верхньому лівому куті.

Натисніть «Налаштування» та перейдіть у «Вимкнути активний статус».

Виберіть «Вимкнути активний статус для всіх контактів», якщо ви хочете бути повністю невидимими. Інші два варіанти дозволяють приховати свій статус від усіх, за винятком кількох вибраних винятків та змінити статус активності, щоб окремі люди не бачили, що ви в мережі.

Виберіть потрібний варіант, а потім натисніть «ОК».

Знову ж таки, зауважте, що вимкнення вашого активного статусу також означає, що ви не зможете бачити активний статус інших людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я