Понеділок, 27 Травня, 2024

Як у Facebook Messenger запустити секретну розмову

Під час спілкування у месенджері Facebook Messenger можна додати більше захисту комунікації. Для цього месенджер пропонує опцію секретних розмов.

Секретні розмови доступні виключно для додатків iPhone, iPad і Android Messenger. Ви не знайдете їх у настільному додатку Messenger або на веб-сайті.

Ви можете завести секретну розмову в Messenger, почавши новий чат і натиснувши на значок в правому верхньому куті. Секретні розмови Messenger зашифровані, і, начебто, навіть Facebook не може їх прочитати.

Як запустити секретну розмову у Facebook Messenger

Відкрийте програму Messenger і торкніться значка “Cтворити повідомлення” у верхньому правому куті. З’явиться список всіх ваших контактів.

Натисніть кнопку в правому верхньому куті. На iPhone або iPad буде написано “Таємно”, а на Android це буде перемикач зі значком замка.

Торкніться людини, з якою ви хочете провести секретну розмову. Це повинен бути чат один на один. Секретного групового чату не може бути.

Як включити автоматичне видалення повідомлень у Facebook Messenger

Також можна включити видалення повідомлень за таймером. Для цього у верхній частині секретної розмови торкніться імені іншого співрозмовника на iPhone або iPad або значка «Я» на Android. Відкриється меню параметрів, в якому натисніть зникаючі повідомлення. Далі вкажіть тривалість таймера. Повідомлення можуть зберігатися до одного дня.

Хоча секретні розмови зашифровані так, що Facebook їх не може прочитати, підтримка Facebook все-таки може читати таку комунікацію. Для цього необхідно поскаржитися модераторам цього месенджера на співрозмовника. Про секретні розмови можна повідомляти, навіть якщо включені зникаючі повідомлення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися