П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як у Microsoft Word перевірити документи на плагіат

Microsoft Word може перевірити, наскільки документ схожий на публікації в інтернеті. Ця функція доступна як в онлайн-версії, так і в офлайновій версії. Ось як за допомогою Microsoft Word перевірити, чи можливо, що документ скопійовано з інтернету.

Завантажте документ у Word і відкрийте вкладку «Рецензування» на стрічці. У дальній лівій частині стрічки ви повинні побачити кнопку «Редактор». Якщо натиснути на неї, відкриється бічна панель із різними редакційними даними.

Прокрутіть униз до розділу «Подібність», а потім натисніть кнопку «Перевірити схожість із джерелами в інтернеті», щоб розпочати перевірку на плагіат. Word увімкне Bing і здійснить пошук схожих текстів в інтернеті. Цей пошук може зайняти деякий час.

Після завершення перевірки на плагіат, сумнівні частини тексту, які мають співпадіння з джерелами в інтернеті, будуть виділені в документі. Крім того, в інформаційному вікні буде показано посилання на джерело оригіналу.

Ця функція також корисна для наведення цитат. Якщо Редактор виявить подібності з онлайн-джерелами, ви можете натиснути Переглянуті подібності, щоб переглянути їх список. Для кожної з них ви можете додатково вставити цитату.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися