Неділя, 14 Липня, 2024

AI-пастора «звільнили» з роботи після недоречної поради

У США вимкнули AI-пастора після того, як він допустив помилку, пропонуючи використовувати енергетик в обряді хрещення.

AI-пастор на ім’я Джастін, розроблений організацією Catholic Answers, спричинив хвилю обговорень після того, як запропонував хрестити вірян ізотонічним напоєм Gatorade замість води. Ця помилка призвела до вимкнення та переробки віртуального пастора.

Як це сталося?

Catholic Answers – католицька правозахисна група, яка більше 40 років відповідає на запитання про католицизм, вирішила скористатися можливостями сучасних технологій і створила віртуального пастора. Основною метою було донесення інформації про католицизм і відповідь на запитання користувачів.

Перша невдача

Незважаючи на перспективи використання технологій АІ, Джастін допустив серйозну помилку, запропонувавши альтернативний спосіб хрещення з використанням Gatorade. Після цього інциденту Джастіна вимкнули для виправлення помилки.

Реакція і дії

За словами президента Catholic Answers Крістофера Чека, організація вибрала цю технологію, аби охопити більше людей порівняно з традиційними методами. Проте помилки демонструють, що технологія все ще недосконала.

Джон Соренсон, представник організації, висловив своє захоплення перспективами технологій АІ, але наголосив, що скептицизм є природним і важливим для їхнього розвитку.

Швидка адаптація

Після інциденту розробники вирішили змінити підхід і спростити образ АІ-пастора. Джастін став просто віртуальним персонажем, що дозволяє швидше адаптувати його під потреби користувачів.

За матеріалами CNN

  • Теги
  • AI

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися