Google хоче запустити показ реклами при пошуку зображень

При натисканні на таке фото користувачеві покажуть окремі предмети меблів на зображенні, їхні ціни, бренди та інші деталі.

Мабуть, єдине сьогодні місце в продуктах Google, де ще немає реклами – пошук зображень – скоро може стати як решта. Пошуковий гігант в пошуках способів для збільшення демонстрації комерційних оголошень вивчає можливість запустити їх в «Google Картинки». Це буде контекстна реклама, на яку можна клікати.

Основна ідея в тому, що рекламодавці зможуть розміщувати оплечені зображення серед результатів Google Images. Наприклад, при пошуку картинки офісного столу для дому пошуковик видасть кілька комерційних зображень з тегами покупок. При натисканні на таке фото користувачеві покажуть окремі предмети меблів на зображенні, їхні ціни, бренди та інші деталі.

Оголошення в картинках будуть органічно інтегровані і візуально мало відрізнятимуться від звичайних зображень за пошуковим запитом. Ця функція буде працювати тільки для рекламних картинок, решта не матиме тегів покупок. Google уже тестує цей новий спосіб показу реклами серед обмеженого кола користувачів спільно з кількома обраними партнерами.

1 коментар

Comments are closed.