Неділя, 26 Травня, 2024

Як у Windows 10 адаптувати курсор миші до нічного режиму

Деякі користувачі Windows 10 могли помітити, що при активації нічного режиму з м’якішими кольорами на екрані курсор миші залишається яскраво-білим. Ось що потрібно налаштувати, щоб маніпулятор також змінював свій колір.Щоб корекція кольору також торкалася курсора миші, необхідно активувати опцію «Відображати слід вказівника миші» в налаштуваннях «Властивості: Миша» в «Панелі інструментів».

Щоб корекція кольору також торкалася курсора миші, необхідно активувати опцію «Відображати слід вказівника миші» в налаштуваннях «Властивості: Миша» в «Панелі інструментів».

Якщо вам не подобається спостерігати сам слід курсора, тоді можна скористатися багом у Windows. Запустіть програму редактора реєстру regedit.exe та за адресою HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse встановіть значення “MouseTrails”=”-1″. Перезавантажте комп’ютер. Після цього система відображатиме слід миші, але він матиме нульову довжину. Мінімальна довжина сліду, який можна встановити через повзунок «Відображати слід вказівника миші», дорівнює 2.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися