Неділя, 14 Липня, 2024

Як уберегти дисплей від «вигоряння»

Дисплеї на базі технології OLED дуже ефективні, мають високу яскравість та якісно передають колір. Однак у них є один великий мінус: тривала робота буквально спалює їх. Це проявляється в тому, що контури кнопок та елементів інтерфейсу видно при будь-якому зображенні на екрані:

Щоб запобігти появі таких фантомних іконок, обов’язково зменшіть яскравість до мінімуму. У деяких смартфонах навіть ліпше встановити автоматичне регулювання яскравості – їхнє програмне забезпечення може встановлювати нижчі значення, ніж це доступно вручну.

Активуйте повноекранний режим роботи додатків – подібна опція доступна починаючи з Android 4.4. У ньому система ховає верхню інформаційну панель та кнопки навігації знизу екрана. Можна також встановити утиліту GMD Immerse, яка прибере ці елементи інтерфейсу з усіх екранів операційної системи. Панелі будуть спливати при натисненні у відповідній частині дисплея.

Змініть фонові шпалери на чорний прямокутник – чим менша яскравість кожного пікселя, тим довше він «живе». Для цього можна встановити додаток Colors.

У любителів частого спілкування в текстовому режимі можуть вигоріти на дисплеї місця із літерами QWERTY-клавіатури. Її символи відображаються білим кольором, який створює максимальне навантаження на світлодіоди OLED. У цьому разі варто встановити додаток SwiftKey, який відображатиме символи менш яскравим помаранчевим кольором.

 

Якщо ж місця на OLED-екрані все ж вигоріли, його можна привести до ладу, але ціною загальної яскравості усього дисплея. Використовуйте програму Screen Burn-in Tool, щоб випалити кожен піксель на екрані, але на цей раз – рівномірно. Додаток відображає кожен колір з максимальною яскравістю і тим самим «садить» усі пікселі до одного рівня яскравості, що прибирає фантомні іконки.

Зображення: Makeuseof

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися