Понеділок, 27 Травня, 2024

Як усі фотографії з Google Photos завантажити на свій комп’ютер

Багаторічна “шара” закінчилася і Google вводить обмеження на зберігання фотографій у своєму сервісі Google Photos. Окрім цього пошуковий гігант буде видаляти файли в тих акаунтах, якими не користуються. Щоб не втратити дорогу пам’ять через те, що вона перевищила ліміт доступного дискового простору чи інші обмеження, варто завчасно завантажити фотографії на локальний жорсткий диск.

Для вивантаження збережених у Google Photos знімків увійдіть в цей сервіс та перейдіть до його налаштувань. На наступному екрані знайдіть опцію експорту та клацніть стрілку вниз, яка знаходиться поруч. З’явиться посилання на завантаження резервної копії.

Перейшовши за цим посиланням відкриється сервіс Google Takeout, який відповідає за підготовку резервної копії.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Перейдіть на наступний екран для експорту даних, оберіть тип файлів та інші технічні деталі. Наприклад, можна замінити стандартний архів ZIP на формат TGZ. Також можна розділити увесь бекап на кілька архівів меншого розміру для більш зручного копіювання в майбутньому.

Запустіть створення резервної копії та почекайте, можливо, кілька днів. Коли вам надійде сповіщення про готовність завантажте фінальні файли.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися