Понеділок, 15 Липня, 2024

ТОП-5 місць для відпочику на Херсонщині від туристичного проєкту Vodafone – Find&Follow. Village Routes

Напередодні літніх відпусток туристичний проєкт Vodafone Find&Follow продовжує знайомити із туристичними родзинками областей України.

Напрямок для подорожей – Village Routes – це онлайн-маршрути сільською місцевістю, яка є малолюдною та безпечною, що особливо актуально в умовах поширення COVID-19. Окрім того, у 2020 році Vodafone розпочав широкомасштабне розгортання мережі 4G (LTE 900 МГц) у сільській місцевості, що зробило діджитал-туризм максимально доступним. А це є важливою складовою для розвитку місцевих громад та малого бізнесу.

Серію добірок цікавих локацій на півдні України, відповідно до уподобань користувачів ресурсу Find&Follow. Village Routes від Vodafone, починає Херсонщина:

1.Лемурійське або Рожеве озеро – це фантастична біло-блакитно-рожева вода, ніжно-рожеві соляні береги та лікувальні грязі. Колір озера та лікувальні й косметологічні властивості вод зумовлені присутністю в ньому одноклітинних зелених водоростей Дуналіелла солоноводна. Водорості виробляють бета-каротин, який і зумовлює рожевий колір води.

2.Чорноморський біосферний заповідник – це найбільша заповідна територія в Україні загальною площею понад 109 тис. гектарів. Заповідник розташований на узбережжі Чорного моря і охоплює акваторію Тендрівської і Ягорлицької заток. Відвідувачам дозволено вільно мандрувати лісостепом, піщаним та пустельним степом, а також приморськими солончаками. На території заповідника знаходиться архіпелаг з понад 20-ти островів.

3. Ландшафтний заказник «Станіславський» часто називають Станіславським рогом, мисом або Херсонськими горами. Це місце з неймовірними краєвидами завдяки поєднанню високих схилів, золотисто-зелених степових ділянок та дзеркального плеса Дніпровського-Бузького лиману.

4. Національний природний парк «Олешківські піски» – це найбільший піщаний масив в Україні та друга за площею пустеля у Європі. Територію Олешківських пісків поділяють на 7 арен, кожна з яких має власні природні та кліматичні особливості. Бархани у пустелі сягають від 5 до 20 метрів заввишки. Тут проводять екскурсії, можна покататись на квадроциклах, ведосипедах, конях.

5. Арбатські терми – територія релаксу і оздоровлюючого відпочинку. Лікувальна вода, яка наповнює басейн комплексу, йде зі свердловини глибиною 1500 м та має температуру 72 °C. Також на території комплексу є три басейни з мінеральною водою, два гліцеринових та два солоних озера.

На сайті проєкту Find&Follow є 4 різних маршрути у Херсонській області. Перелік як маршрутів, так і локацій в уже створених напрямках, постійно доповнюється. Окрім опису цікавих місць, на сторінках є контакти для замовлення екскурсій, поради що місць, де можна зупинитись чи поїсти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися