Вівторок, 16 Липня, 2024

Як відкласти встановлення Windows 10 Creators Update

За кілька тижнів вийде наступна версія Windows 10 під назвою Creators Update (1703). Досить часто такі великі оновлення мають неполадки та недоробки. Тому інсталяцію подібного апдейту варто відкласти, поки його не доведуть до ладу.

Якщо на вашому комп’ютері стоїть Windows 10 Anniversary Update (1607) Професійної або Корпоративної редакції, тоді відкласти інсталяцію нової версії можна з меню «Параметри». У ньому перейдіть в розділ «Оновлення та безпека» і далі відкрийте «Центр оновлення Windows». Запустіть вкладку «Додаткові параметри» та активуйте опцію «Відкласти отримання оновлень компонентів».

Якщо ваш ПК має Windows 10 Домашню, то офіційно компанія Microsoft не дозволяє відкласти встановлення оновлень. У такому разі можна скористатися одним з двох способів. Перший – призначити поточне інтернет-з’єднання тарифікованим. Операційна система не буде завантажувати апдейт, якщо виявить, що за пересилання даних доведеться платити. Для цього зайдіть у «Параметри», перейдіть до «Мережі та інтернет», потім відкрийте вкладку Wi-Fi. На ній зайдіть у властивості поточної бездротової мережі та активуйте опцію «Задати як лімітне підключення».

Другим способом відмови від Creators Update є сторонні утиліти, що служать для відключення оновлень системи. Наприклад, Windows 10 Update Disabler або Windows Update Blocker.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися