Четвер, 18 Квітня, 2024

Sony може зробити телефони схожими на вампірів

Sony придумала ще один спосіб, як можна підзарядити свій смартфон. Вона нещодавно отримала патент на технологію, який робить гаджети схожими на вампірів. Адже живитися вони будуть енергією інших телефонів. При цьому не потрібно жодних дротів.

Ядром нового патенту Sony є бездротова технологія NFC (Near Field Communication). Вона сьогодні використовується переважно для спрощення синхронізації різних гаджетів, зокрема, «розумних» годинників та Bluetooth-колонок.

У новому патенті NFC змусили також передавати енергію. Однак у Sony не вказують, скільки при цьому буде даремних втрат електрики на тепло. Адже NFC має невеликий радіус дії та мале енергоспоживання. Щоб скористатися цією технологією, необхідно піднести два гаджети так, щоб вони торкалися один одного.

Хоча в патенті не розкриваються технічні деталі, його автори описали можливу користь від подібної технології заряджання. Адже джерелом електрики стануть телевізори, кавоварки, холодильники, пральні машини та інші побутові пристрої. Завдяки цьому смартфон потроху отримуватиме енергію і буде завжди зарядженим.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися