Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як відключити звук затвора камери на iPhone або iPad

Apple намагається імітувати звук механічного затвору камери, коли ви робите знімок у програмі «Фотографії» на iPhone або iPad. В такий момент смартфон видає легкий звук клацання. Багато хто  вважає за краще фотографувати без цього звуку. В налаштуваннях камери немає кнопки ввімкнення/вимкнення звуку затвору. Натомість можна скористатися однією з трьох альтернатив.

  • Увімкнути Live Photo. Якщо ви чуєте клацання затвору, ви не знімаєте в режимі, який зберігає кілька нерухомих зображення до та після моменту, коли ви робите знімки, записуючи деяку анімацію та аудіо. В такому режимі клацання затвору вимкнено, оскільки інакше його б записав в ролик Live Photo. Ви можете ввімкнути Live Photo завжди під час запуску камери, увімкнувши «Налаштування» > «Камера» > «Зберегти налаштування» > «Live Photo».
  • Активувати перемикач вимкнення звуку. Якщо апаратний перемикач «Дзвінок/Без звуку» встановлено на «Без звуку», звук знімка вимикається. Ви можете вмикати та вимикати цей перемикач за бажанням. Однак перемикач «Без звуку» вимикає звук у всій системі, тому звуки усіх додатків та сповіщень iPhone не відтворюватимуться.
  • Установити системну гучність на нуль. Ви також можете установити на нуль гучність звуків сповіщень. Якщо «Параметри» > «Звуки та тактильні характеристики» > «Змінити за допомогою кнопок». Однак, якщо цей перемикач вимкнено, потрібно окремо пересунути рівень дзвінка та оповіщення вліво в меню «Налаштування» > «Звуки та тактильна інформація».

Ще одна примітка: у деяких країнах законодавчо вимагається звук затвора на пристроях, які фотографують. У цих країнах, до яких належать Японія та Південна Корея, звук знімка повинен завжди спрацьовувати. Схоже, що розпізнавання країни базується на SIM-картці, оскільки мандрівники з інших країн, які встановлюють місцеву SIM-картку, бачать, що їхні налаштування безшумної фотографії скасовуються.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися