П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як відновити пароль до пошти в Outlook

Якщо ви забули пароль від своєї поштової скриньки у Outlook, не варто панікувати. Його можна швидко відновити із файлу Outlook PST – головного сховища даних у цій програмі.

Для роботи знадобиться безплатна утиліта Nucleus Kernel PST Password Recovery. Просто запустіть її та вкажіть адресу розміщення файлу PST. Якщо ви її не знаєте, тоді зайдіть до Outlook в налаштування облікового запису – там показується місце розташування сховища. Зазвичай файл PST знаходиться за адресою Documents\Outlook files\Outlook.pst, а ці каталоги знаходиться в папці Users.

Коли ви вказали місце розміщення файлу PST, натисніть клавішу Recover Password та запишіть пароль у надійному місці. При цьому пам’ятайте, що програма має обмеження на розмір поштового сховища до 500 МБ. Якщо ваш файл PST перевищує цей обсяг, тоді створіть дублікат своєї поштової скриньки та очистіть її від листів, щоб вона не перевищувала півгігабайта. Відновіть пароль, а потім замініть зменшений файл його резервною копією.

Утиліта Nucleus Kernel PST Password Recovery підтримує Outlook від версії 97 до 2010 та працює на системах з розрядністю x86 та x64.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися