Четвер, 29 Лютого, 2024

Вікіпедія запустила мобільного оператора для благодійності

Засновник Вікіпедії Джиммі Вейлз запустив у США мобільного оператора, що дозволяє людям жертвувати кошти зі своїх телефонних рахунків на благодійність. Про це повідомляє Business Insider.

Оператор отримав назву ТРО (The People’s Operator — «Народний оператор») на честь аналогічного сервісу, який існує у Великобританії з 2012 року. Він працює за таким принципом: сервіс надає ті ж функції, що і звичайний мобільний оператор: дзвінки, SMS, однак 10 відсотків з рахунку щомісяця йдуть на благодійні потреби на вибір самого абонента.

«Ми говоримо людям: «Послухай, можеш залишитися зі своїм провайдером, і він витратить 10 відсотків твоїх грошей на ще більше реклами на ТБ, білбордів, оголошень у журналах та інше, або ти можеш перейти до нас і витратити ці гроші на те, про що ти дбаєш». Усе, що потрібно натомість, – це рекомендація сервісу твоїм родичам і друзям», – пояснив Вейлз.

Проект став можливий завдяки співпраці з американським мобільним оператором Sprint. Крім пропозицій щодо стандартного контракту, абоненту надаються інші тарифи, як, наприклад, Unlimited Goodness («безлімітна доброчесність»): безлімітні SMS та розмови за 32 долари на місяць. Крім 10 благодійних відсотків з абонентського рахунку, також 25% доходу від сервісу його творці будуть відсилати в благодійні організації NSPCC та Childline.

Вейлз оголосив про запуск однойменної соцмережі, що має аналогічну мету – надати людям зручні інструменти для пожертвувань. Так, за словами творця, платформа ТРО, крім звичайних функцій соцмережі (публікувати статуси, ділитися фотографіями, вступати в групи і так далі), може працювати як краудфандинговий майданчик для збору коштів на різні проекти.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися