П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як відновити видалену історію викликів на iPhone

Наявність точного запису журналів викликів може бути надзвичайно важливою для деяких людей. Для тих, хто хоче відновити видалену історію викликів з iPhone, немає прямого способу відновити видалені дзвінки на вашому пристрої. Тому для виконання цього завдання потрібно трохи творчості.

Відновіть свій iPhone з резервної копії

Це один із найпростіших способів. Прочитайте уважно, оскільки це рішення працюватиме, лише якщо дзвінок, який ви випадково видалили, було збережено в iCloud.

У цьому випадку у вас є два варіанти: відновити з резервної копії в iCloud або Finder (або iTunes у версіях macOS до Catalina). Просто зауважте, що цей крок також може призвести до видалення деяких ваших даних, оскільки ви відновлюєте з попередньої резервної копії.

Відновити за допомогою iCloud

У рамках цього рішення ви зітрете ваш iPhone і відновите його з резервної копії iCloud.

  • Перейдіть до Налаштування > Загальні.
  • Прокрутіть униз і виберіть «Перенести» або «Скинути iPhone» .
  • Виберіть Видалити весь вміст і налаштування . Можливо, вам знадобиться ввести код доступу до iPhone або пароль Apple ID.
  • Виконайте кроки на екрані, щоб підтвердити своє рішення. Не видаляйте свою eSIM, якщо є така можливість. Зачекайте, поки iPhone зітреться.
  • Коли iPhone знову ввімкнеться, ви можете вибрати «Відновити з резервної копії iCloud».

Відновити за допомогою Finder/iTunes

Ви також можете використовувати комп’ютер, щоб відновити iPhone. Майте на увазі, що якщо ви використовуєте macOS Catalina або новішу версію, ви використовуватимете вікно Finder. Якщо ви використовуєте Windows або щось старіше, ніж macOS Catalina, ви будете використовувати iTunes. Між ними дуже мало відмінностей у виконанні цих кроків, тому, коли ви знайдете свій iPhone у відповідній програмі, процес буде однаковим.

  • Підключіть iPhone до ПК або Mac. Потім знайдіть свій iPhone у вікні Finder або iTunes . У вікні Finder у лівому стовпці буде написано назву вашого пристрою. Для iTunes ліворуч ви побачите піктограму, яка виглядає як iPhone. Виберіть свій iPhone .
  • Виберіть Відновити резервну копію .
  • Виберіть найбільш відповідну резервну копію, використовуючи дати як визначальний фактор, а потім натисніть «Відновити».

Ви можете від’єднати iPhone від комп’ютера, коли iPhone перезавантажиться та завершить синхронізацію з комп’ютером.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися