Понеділок, 27 Травня, 2024

Як заборонити сповіщенням Android вмикати екран

Сповіщення є важливою частиною роботи мобільних додатків, але часто стандартна поведінка може заважати. Деякі програми роблять все можливе, щоб їх помітили, що дуже дратує. На Android програми, які дратують сповіщеннями, можна відучити вмикати екран смартфона.

Типове сповіщення Android просто дзвонить або вібрує на пристрої. Однак деякі програми вмикають дисплей, щоб дійсно привернути увагу користувача. Це не тільки може швидше розрядити батарею, але й просто заважає. На жаль, Android не має загальносистемних налаштувань, які б забороняли програмам робити це. На деяких пристроях можна змусити всі програми виводити екран з режиму сну, але немає можливості зробити навпаки.

Щоб заблокувати додатку вмикати екран своїм сповіщенням перейдіть до його налаштувань та перевірте, чи програма має можливість вимкнути пробудження екрана для сповіщень. Така опція доступна не для кожної програми.

Для інших програм, які не дозволяють окремо вимкнути активацію екрану, потрібно буде зробити їхні сповіщення «тихими». Таке сповіщення не видаватиме звукового сигналу чи вібрації, але ви все одно зможете побачити його, коли розблокуєте телефон. Найважливіше те, що таке тихе сповіщення не вмикає екран.

Спочатку проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана пристрою (один або два рази, залежно від виробника телефону чи планшета) і торкніться значка шестірні, щоб відкрити меню налаштувань. Далі виберіть «Сповіщення».

Торкніться «Сповіщення програми», щоб переглянути повний список встановлених програм. Знайдіть програму-порушник у списку. Тепер виберіть «Сповіщення». На цьому екрані ви також можете побачити опцію «Без звуку».

Якщо ви не хочете возитися з тонкими налаштуваннями сповіщень для додатку, ви можете просто вимкнути всі сповіщення для нього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися