Середа, 24 Липня, 2024

Як відтворювати всі відео YouTube на підвищеній швидкості

У роликах YouTube часто без втрати комфортності перегляду можна збільшити швидкість відтворення. Гарантовано жодного дискомфорту не буде на швидкості в 1,5 раза більше. Декому без проблем дивитися відео на швидкості у 2 рази більше. Так можна за однаковий час переглянути більше цікавого відео. YouTube дозволяє підвищувати швидкість відтворення, але налаштування скидаються при закритті вкладки. Ось як зробити підвищену швидкість стандартною.

Для налаштування стандартної швидкості відтворення YouTube необхідно встановити в браузер розширення Enhancer for YouTube™ від автора Maxime RF. Воно доступне для браузерів Mozilla, Opera, Chrome.

У налаштуваннях розширення можна вибрати стандартну швидкість відтворення відео від 0,25 до 2,0. У діапазоні 1-2 швидкість змінюється з кроком 0,1.

Розширення також дозволяє вибрати стандартну якість відео для відтворення. YouTube зробив стандартною роздільну здатність 720p, однак не кожен інтернет-канал придатний для такого відео, особливо мобільний інтернет при поганому сигналі. YouTube при проблемах автоматично знижує якість, змушуючи чекати і дивитися на пустий екран. З Enhancer for YouTube можна відразу починати завантаження відео потрібної якості.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися