Vodafone Україна запрошує на онлайн-концерт Global Goal: Unite for Our Future

Перегляд буде доступний на Youtube, Facebook, Apple TV, Twitch.

Vodafone Україна приєднується до цілей світової спільноти і запрошує взяти участь у масштабній онлайн-події «Global Goal: Unite for Our Future», яка відбудеться вже завтра, о 21:00 за Києвом, на всіх глобальних цифрових платформах.

Концерт організований міжнародною спільнотою “Global Citizen” і покликаний об’єднати, підтримати і надихнути людей у всьому світі в подоланні світових викликів: COVID-19, боротьбі за рівність, справедливість і відновлення миру. Бренд Vodafone є партнером події.

Захід відбудеться за підтримки світових зірок, вчених, філантропів. У програмі – виступ Шакіри, Coldplay, Майлі Сайрус, Джастіна Бібера; участь Х’ю Джекмана, Шарліз Терон, Девіда Бекхема, Сальми Хайек, Дайан Крюгер і багатьох інших. Ведучий – актор Дуейн Джонсон. Концерт буде проходити в спеціальних місцях, на відкритому повітрі, на сценах театрів без глядачів.

Перегляд буде доступний на Youtube, Facebook, Apple TV, Twitch. Деталі за посиланням: http://glblctzn.me/GlobalGoalUnite.

Завдання світової кампанії відповідають цілям глобального бренду Vodafone «to connect for a better future» («об’єднатися заради кращого майбутнього») і спрямовані на привернення уваги світових лідерів до проблеми доступності тестування, лікування і вакцинації від COVID-19 для всіх і всюди. Vodafone Україна вже підтримувала подібний емоційний івент від «Global Citizen» і Всесвітньої організації охорони здоров’я – «One World: Together At Home» у квітні. Тоді в події взяли участь Леді Гага, Пол Маккартні, The Rolling Stones, Елтон Джон, Дженніфер Лопес та інші світові зірки. Трансляцію подивилися понад 22 мільйонів глядачів з усього світу.