П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як вимкнути спливаючі повідомлення в Chrome і Firefox

Технологія Web push була спрямована на те, щоб забезпечити користувачів оперативною інформацією про важливі оновлення. Однак переважна більшість сайтів зловживає використанням спливаючих повідомлень або намагається нав’язати їх відвідувачам.

web_push_disable_01
Якщо вам набридло щоразу блокувати вікна із запитами дозволу на відправлення повідомлень, скористайтесь наведеними нижче рецептами.

Почнемо з Chrome. Вимкнути надокучливі повідомлення у браузері Google нескладно. Для цього варто лише зайти в налаштування, клікнути на «показати розширені налаштування», потім у розділі «Конфіденційність» клацнути на «Налаштування вмісту».

web_push_disable_04

Відкриється діалогове вікно з купою налаштувань, гортаємо вниз до появи розділу «Сповіщення», де слід вибрати пункт «Заборонити всім сайтам показувати сповіщення».

web_push_disable_07

Тут же за бажання можна встановити винятки для вибраних сайтів.

У Firefox із блокуванням подібних повідомлень не все так очевидно. У налаштуваннях у розділі «Вміст» присутня опція «Не турбувати», яка вимикає всі сповіщення, але до перезапуску браузера.

web_push_disable_05

Щоб повністю позбутися надокучливих повідомлень, треба залізти у «справжні» налаштування браузера, набрати у адресному рядку about:config і натиснути Enter.

web_push_disable_02
Щоб не плутатися у безлічі параметрів, через пошук знаходимо параметр dom.webnotifications.enabled. Подвійним кліком змінюємо логічне значення true на false, закриваємо сторінку налаштувань. Як-то кажуть в інтернетах, profit – жоден настирний веб-сайт не дошкулятиме зайвими повідомленнями.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися