Неділя, 14 Липня, 2024

Смартфони керівників Vodafone Україна: Владислав Войтович

Владислав є провідним експертом з управління цифровими каналами комунікацій. Його робота полягає в оптимізації робочих процесів, тож він багато спілкується з людьми через месенджери та пошту. Окрім того, він є лідером рок-н-рол гурту, активно займається спортом і трохи звихнувся на здоровій їжі.

Владислав Войтович

У мене два смартфони, і нещодавно основним з них був Lenovo P780. Апаратів, схожих на нього за співвідношенням ціна/якість, я зустрічав мало. Батарея на 4000 мАг тримає майже 2 доби, при цьому я користуюсь месенджерами з push-повідомленнями, на роботі постійно ввімкнений Wi-Fi, а в дорозі та вдома – 3G. До двох годин на добу слухаю музику та близько години розмовляю.

Другий апарат – це Meizu MX4. Як на мене, непоганий смартфон, але його «рідна оболонка» трохи проблемна, особливо після останнього оновлення. Тож я змінив її на альтернативну CyanogenMod 12.1, хоча для цього було потрібно отримати root-права, що доволі складно. Відтепер майже задоволений. Чому два смартфони? Річ у тому, що після падіння в Lenovo перестала працювати антена, яка відповідає за стандарт GSM 900. Тобто діапазон, який ловиться за містом (у межах міста використовується GSM 1800), у ньому тепер не підтримується.

Загалом я дуже активно користуюсь смартфоном, навіть вдома нечасто працюю на комп’ютері, хіба що для написання великих текстів. У роботі використовую пошту та месенджери: Facebook Messenger, Viber, Telegram, WhatsApp. А от сам додаток для Facebook у мене не встановлений – до цієї мережі я заходжу через браузер. Вважаю, що це «вірусний» додаток, який забирає час і якого необхідно позбутися.

Як органайзер справ я використовую сервіс Remember the Milk – він достатньо гнучкий. Із «хмарних» сервісів використовую тільки Google Drive та взагалі користуюсь багатьма додатками Google. Я не люблю зберігати паперові документи і всю подібну інформацію намагаюся конвертувати в «цифру». Тому часто сканую документи на камеру Lenovo та зберігаю їх у Google Drive.

Книжки читаю в додатку AlReader. Ця програма мені сподобалась ще за часів, коли в мене були пристрої на базі Windows Mobile, хоча вона і потребує попереднього налаштування. AlReader гарний ще й тим, що дозволяє легко запускати голосовий синтезатор Google. Тобто в транспорті я можу читати книжку очима, а потім, виходячи надвір, вдягаю навушники і продовжую слухати, як цю ж книжку читає мені гуглівський робот. Дуже зручно. Встановлений у мене також додаток Vodafone Books – на нього повністю перейду, коли з’явиться підтримка голосового синтезатора, бо зручно мати під рукою не тільки читалку, але й магазин книжок.

З браузерів використовую тільки Chrome, фітнес-додаток – Endomondo, нотатки зберігаю в Google Keep. А ще користуюсь BlaBlaCar, Uber та UklonTaxi. Додатки для відкладеного читання вже не використовую – завдяки 3G читаю просто через браузер, хоча раніше користувався сервісом Get Pocket.

Також маю програму-метроном, яка допомагає під час репетицій. Як музиканта мене іноді не влаштовує звук на телефоні. Тому я встановив собі безкоштовний аудіомодуль Viper4Android – він дозволяє дуже гнучко налаштувати звук. Щоправда, для цього потрібні root-права.

Раніше я найбільше в смартфонах цінував водонепроникність. Та насправді мало хто з виробників її гарантує. Наприклад, під час пробіжки в мене «здох» китайський смартфон з рівнем захисту IP68. Зараз для мене більш важливий такий показник, як автономність – це не стільки висока ємність батареї, скільки оптимізація «заліза» та ОС для раціонального споживання заряду акумулятора.

Власні смарфтони та користувацький досвід інших керівників Vodafone Україна:

Смартфони керівників Vodafone Україна: Олег Решетін
Смартфони керівників Vodafone Україна: Сергій Самокрик
Смартфони керівників Vodafone Україна: Анатолій Клімашевський
Смартфони керівників Vodafone Україна: Євген Фрунза

2 КОМЕНТАРІ

  1. А не проще купить новый телефон?:)) Сегодня у Meizu самая лучшая ОС. Она отлично оптимизирована, да и по скорости работы лидирует. Lenovo неплохие, но минусы тоже есть.

    • Так Meizu и есть новый. Просто в нем автоматически обновилась ОС и она мне страшно не понравилась ;-)

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися