Як встановити Viber на ПК без смартфона

Знадобиться акаунт Google, активна SIM-картка в телефоні, та віртуальна машина з Android.

Сучасні месенджери здебільшого мають одну незручність – вони розраховані насамперед на смартфони. Це справедливо і для найпопулярнішого в Україні месенджера Viber, який неможливо просто встановити на ПК. Не всі користувачі мають та хочуть собі смартфон, але це не означає, що вони не можуть користуватися цим додатком. Також це допоможе власникам смартфонів із застарілими версіями ОС, на які вже неможливо поставити Viber.

Знадобиться акаунт Google, активна SIM-картка в телефоні, та віртуальна машина з Android.

Спершу встановіть на ПК віртуальну машину з Android, наприклад, BlueStacks з сайту www.bluestacks.com. Після цього запустіть на ній магазин Google Play і увійдіть у ньому у свій акаунт Google. Знайдіть пошуком Viber та інсталюйте його. Після інсталяції месенджера активуйте його, вказавши номер активної SIM-картки.

Наступним кроком з офіційного сайту Viber завантажте месенджер для ПК та встановіть його. При першому запуску на комп’ютері додаток запитає, чи ви маєте Viber на мобільному, – підтвердьте це, ввівши зареєстрований у віртуальній машині Android номер. Клацніть на коді активації та завершіть реєстрацію додатка на ПК.