Огляд модулів Moto Mods для смартфонів Moto Z

Ідея з модулями виглядає дуже цікавою, але у них досить висока вартість.

В огляді смартфона Motorola Moto Z2 Force я вже говорив, що до нас у редакцію приїхали також i знімні модулі Moto Mods. Це колонка, зовнішній акумулятор, геймпад та інші цікаві речі.

JBL SoundBoost 2

Цей модуль може замінити зовнішню колонку. Його перевага в швидкості підключення і швидкості початку роботи. За якістю звуку цей девайс можна порiвняти з рішеннями від Logitech, LUXA, та й маси інших брендів – простежується хороший об’єм звуку, що особисто мені дуже подобається.

Сподобалася також наявність відкидної підставки, яка дозволяє не перекривати колонку і дисплей.

Всередині JBL SoundBoost 2 два 27-міліметрових динаміки потужністю 6 Вт.

Завантаживши додаток My JBL SoundBoost 2, можна працювати з налаштуваннями еквалайзера.

За автономність відповідає вбудований акумулятор на 1000 мА·год. Одного повного заряду достатньо на 9-10 годин роботи. Заряджання батареї можна виконувати напряму, для чого на корпусі JBL SoundBoost 2 є порт USB Type-C.

Середня вартість модуля в Україні – 2950 гривень.

Moto TurboPower Pack Mod

Це зовнішній акумулятор з підтримкою декількох корисних функцій.

Його ємність – 3490 мА·год, є підтримка швидкого заряджання TurboPower.

Працює модуль у двох режимах. У першому можна швидко відновити рівень заряду батареї, а в другому утримувати його не нижче 80%. Іншими словами, можна або швидко зарядити смартфон, або підтримувати акумулятор у ресурсномістких завданнях.

Зворотний бік використання цієї панелі – збільшення товщини корпусу на 7 мм і ваги майже на 100 грамів.

Якщо порівнювати модуль з класичними повербанками, він істотно програє за ціною. В інтернет-магазині виробника він коштує 1995 гривень. Повербанки з такою ж ємністю обійдуться вдвічі дешевше, зате TurboPower Pack Mod значно зручніший, не кажучи вже про наявність додаткових функцій.

Панель TurboPower Pack можна заряджати окремо від смартфона – порт USB Type-C на одному з бічних ребер зроблено спеціально для цих цілей.

Єдина кнопка на панелі, а також чотири світлодіода у вигляді насічок дозволяють дізнатися поточний рівень заряду: 0-24%, 25-49%, 50-74%, 75-100%.

Moto Gamepad Mod

Це геймпад «перетворює» смартфон на ігрову приставку.

Він готовий до роботи відразу, як тільки підключається до смартфона.

Управляти Gamepad Mod зручно – усі елементи натискаються чітко, без будь-яких просідань. До ергономіки звикаєш швидко, з рук не вислизає.

Motorola Gamepad живить власний акумулятор. Його ємність – 1035 мА·год, чого достатньо на 8 годин гри. У нього на корпусі свій порт USB Type-C для підзаряджання батареї.

Ігри на Moto Gamepad «підуть» не всi. Турбуватися не варто – їх усе одно реально багато. Список ігор можна дізнатися з програми Moto Game Explorer, яку система «попросить» вас встановити при першому підключенні. Особисто я сам грав в основному в «танчики», і можливостями Gamepad Mod залишився задоволений.

Вартість пристрою – 2495 гривень. Ігрові консолі обійдуться значно дорожче.

Motorola Insta-Share Projector

На мій погляд, не найбільш затребувана панель. По суті, мова про мініатюрний проектор, який здатний на зображення з якістю 854х480 WVGA (480p). Максимальна діагональ картинки – 70 дюймів.

Крім усього іншого, всередині модуля акумулятор ємністю 1100 мА·год, чого достатньо для перегляду 2-годинного фільму.

Щодо налаштувань все досить просто. Є коліщатко підстроювання фокусу і кнопка ввімкнення/вимкнення живлення. Усе інше налаштовується автоматично.

За підсумками знайомства, враження від Motorola Insta-Share Projector суперечливі. З одного боку, ця панель може підійти для презентацій в офісі або спільного перегляду фільму з друзями. З іншого боку, вона коштує 8500 гривень.

Motorola 360 Camera

Цей модуль створює панорамне фото і відео. У Motorola 360 Camera дві камери на 13 Мп з діафрагмою f/2.0.

Модуль простий у використанні. У нього зручна кнопка для спуску затвору, яка розташована на тильній стороні панелі. Якщо покласти на неї палець, то девайс зручніше тримати в руці під час роботи.

Але якість контенту я б назвав середньою. Часто ілюстрації нечiткi, їм не вистачає промальовування деталей, відчувається залежність від світла.

Ціна пристрою – 8000 гривень, що чимало. Така вартість автоматично переводить 360 Camera у сегмент нішевих аксесуарів, які будуть цікаві далеко не всім власникам модульних смартфонів Moto.

– тестове фото

Hasselblad

Цей модуль цікавий з точки зору оптичного зуму.

Усередині Hasselblad камера на 12 Мп зі змінною діафрагмою f/3.5-6.5. Оптичний зум тут 10-разовий. Крім того, є спалах.

Трохи розчарувала відсутність у цьому модулі свого акумулятора – доведеться витрачати запас батарейки з телефона.

У цілому якість контенту можна охарактеризувати як пристойну. Час від часу доводиться коригувати значення ISO та інші налаштування, але все це цілком допустимі «маніпуляції».

Вартість у 6995 гривень скромною аж ніяк не назвеш, але хто сказав, що за оптичний зум не потрібно платити?

– тестове вiдео

– тестове фото

  • фото без зуму
  • фото із зумом

Невелика післямова

Ідея з модулями виглядає дуже цікавою, але у них досить висока вартість. Виходить, що ціна цих пристроїв коливається в межах від третини до половини вартості самого смартфона Moto Z2 Force. В іншому ж реалізація ідеї хороша.

Дякуємо прес-службі Motorola за надані для огляду панелі Mods

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я