Почни свій тиждень лайтово з Ninja Dush

Жанр ранерів є одним із найпопулярніших серед казуальних гравців. Він простий, зрозумілий і не вимагає особливих розумових зусиль – ідеальна штука, щоб розслабитися після важкого робочого дня або скоротити багатогодинну поїздку. Творці Ninja Dush пішли ще далі і створили справжню мрію казуала – суміш ранера і слешера з елементами RPG. Чи варто завантажувати? Давайте дивитися.

Cartoon Time

Відразу ж після запуску в очі кидається дуже яскрава графіка, справжній мультфільм для шестирічних дітей. Графічне оформлення промальовано в 2D і без особливих старань – прості моделі, відсутність деталізації, а з ефектів тільки «слеш» при ударі мечем.

На перший погляд все просто, навіть примітивно, але прості моделі і слабку деталізацію розробники компенсували наддинамічним геймплеєм і адекватною анімацією. Загалом графіка цілком відповідає духу гри і натякає на гумористичний задум розробників. Музика якомога краще підкреслює цей концепт (тут ліпше самому раз почути, ніж 100 разів читати).

До речі, в налаштуваннях є варіанти з 30 і 60 fps. Останній пресет, схоже, покращує не тільки динаміку, а й розширення картинки, але вимагає більше батареї.

Прокачай свою кепку

Не забули і про любителів РПГ. Ваш кровожерливий ніндзя носитиме цілий набір, не побоюся цього слова, обладунків, який складається з напульсників, кед, кепки і шарфа + катана. Незважаючи на несерйозний зовнішній вигляд, кожен елемент броні можна прокачати, підвищивши показники атаки і захисту.

Для прокачування знадобиться певний матеріал і грошики. Матеріали видаються як нагорода після проходження рівня або при відкритті скринь, грошики там же. Розчарувало, що нові речі не можна купувати, вони відкриються тільки під час проходження.

Взагалі система прокачування проста і невибаглива, але відмінно доповнює геймплей і робить вбивство ворожих самураїв і лучників більш осмисленим.

Три тапи і свайп

Управління в Ninja Dush оригінальністю не відрізняється, але для казуальних ігор краще поки не придумали. Отже, влаштувати 2D-різанину можна за допомогою:

  • тапу по лівій частині – стрибок;
  • двох тапів по лівій частині – подвійний (раптово) стрибок;
  • тапу по правій частині – удар катаною;
  • свайпу вниз – ковзання для ухилення від перешкод.

Противників можна сікти катаною або «йти по головах» у дусі Супер Маріо. Спочатку все дуже просто: один удар = один труп, але потім вороги стануть розумнішими, сильнішими і різноманітнішими, вбивати їх доведеться більше і тапати вдвічі частіше.

Додамо дрібку гумору

Загалои про лайтовість і гумористичний задум розробники Ninja Dush повідомляють геймеру відразу після запуску – на туторіалі вас зустріне сенсей в окулярах з 90-х. Ну а далі і графіка, і музика, і броня посилять приємну і легку атмосферу гри. Якщо тиждень почався важко – качай Ninja Dush і розслабся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я