Як встановити відео в ролі шпалер на Android

На смартфонах Samsung Galaxy відео в ролі шпалер можна встановлювати без використання сторонніх програм

Робочий стіл свого смартфона можна зробити більш динамічним, змінивши фотографію на задньому фоні на відео або анімоване зображення GIF. Ми вже розповідали, як встановити шпалерами анімацію GIF. А ось як поставити відео на шпалери.

Знадобиться сторонній додаток, наприклад, Video to Wallpaper. Відкривши цю програму, тапніть на іконку + у правому нижньому куті та вкажіть відеофайл. Натисніть OK для підтвердження заміни поточних шпалер на нові.

На головному екрану Video to Wallpaper натисніть Apply і на запит системи вкажіть, що постачальником шпалер буде ця програма.

З’явиться вікно попереднього перегляду, в якому натисніть «Встановити шпалери». Система запитає, де застосувати зміни – на домашньому екрані чи на домашньому екрані та екрані блокування. Виберіть потрібний пункт і натисніть Apply.

На смартфонах Samsung Galaxy відео в ролі шпалер можна встановлювати без використання сторонніх програм. Зайдіть у галерею смартфона та викличте меню, натиснувши кнопку з трьох крапок у правому нижньому куті. Виберіть відео як шпалери та місце його встановлення.

Таким чином на Samsung підтримуються ролики тривалістю до 15 секунд. Також відео можна встановити лише на екрані блокування або під час дзвінків. На домашньому екрані встановити відео прошивка Samsung Galaxy не дозволяє.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я