Як вимкнути функцію YouTube Smart Download, щоб звільнити місце на диску

Функція «Розумні завантаження» використовує інтелектуальний підхід, завантажуючи у фоновому режимі відеоролики на диск. Рішення, яке саме відео скачати, приймається на основі того, що, на думку алгоритму, вам сподобається дивитися далі.

Функція сервісу YouTube Premium під назвою «Розумні завантаження» (Smart Download) може принести іноді більше шкоди, ніж користі. Адже, як це часто буває, додатки не вважають за потрібне заощаджувати місце на диску. Зберігаючи тимчасові дані, які можуть не знадобитися, додаток позбавляє вас вільного простору для запису більш важливої інформації. Якщо ви потребуєте додаткового місця на накопичувачі смартфона, функцію «розумного завантаження» в програмі YouTube можна вимкнути.

Функція «Розумні завантаження» використовує інтелектуальний підхід, завантажуючи у фоновому режимі відеоролики на диск. Рішення, яке саме відео скачати, приймається на основі того, що, на думку алгоритму, вам сподобається дивитися далі.

Теоретично функція дозволяє в дорозі навіть за відсутності інтернету продовжувати дивитися ще кілька відео, поки не закінчаться завантажені відеоролики.

Основна проблема цієї функції полягає в тому, що вона потребує додаткового дискового простору для зберігання скачаних відеофайлів, але, ви можете не захотіти переглядати ці скачані ролики. Це може призвести до того, що на вашому пристрої буде зайнято багато місця непотрібними даними.

Відтоді, як функцію Smart Downloads було запущено, користувачі помічали, що вона автоматично ввімкнена на їхніх пристроях. Щоб деактивувати функцію:

  • На телефоні відкрийте програму YouTube.
  • Торкніться розділу «Бібліотека».
  • Натисніть Завантаження.
  • Торкніться кнопки меню з трьома крапками вгорі та натисніть «Налаштування».
  • Торкніться перемикача поруч із «Розумними завантаженнями».

Після цього будь-яке відео, завантажене у фоновому режимі як пропозиція, буде видалено з вашого пристрою. Надалі програма YouTube на цьому пристрої не завантажуватиме відео у фоновому режимі.

Що робити, якщо ви хочете зберегти Smart Downloads, але щоб відео займали менше місця? У такому разі ви можете налаштувати кілька налаштувань, щоб зробити її більш приємною. На сторінці налаштувань додатку YouTube знайдіть пункт «Налаштувати розумні завантаження». Змініть це налаштування на індивідуальне і вкажіть, скільки місця можуть займати скачані відео.

Крім того, ви можете вибрати якість скачаних Smart Downloads відео і вибрати, з якою роздільною здатністю зберігатиметься кожне відео. Це ще більше обмежить кількість місця, яке займають непереглянуті відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я