Середа, 6 Грудня, 2023

Windows 11 почне соромити комп’ютери, які недостатньо хороші для неї

Свіже оновлення Windows 11 від січня 2023 року, яке наразі розповсюджується для користувачів у всьому світі, принесло неочікуване сповіщення. Після встановлення цього апдейту операційна система починає соромити комп’ютер за те, що він не зовсім підходить для неї. ОС відображає новий водяний знак на робочому столі з написом «Не відповідає системним вимогам».

Windows 11 має складну історію системних вимог. Початково Microsoft планувала зробити її несумісною з більшістю тогочасних комп’ютерів і ця вимога мала жорстко дотримуватися – Microsoft обіцяла протидіяти установці Windows 11 на несумісні ПК. Однак з часом Microsoft змінила свою думку і офіційно дозволила інсталювати Windows 11 на старі комп’ютери.

Однак, схоже, Microsoft не задоволена тим, що користувачі можуть встановлювати Windows 11 на старі комп’ютери. Тому власники таких машин будуть бачити помітний водяний знак на робочому столі. Хоча корпорація Майкрософт не блокує оновлення для цих комп’ютерів, деякі люди можуть вважати водяний знак досить дратуючим, щоб оновити «залізо» свого ПК.

Офіційно поки невідомо, чому Microsoft вирішила показувати водяний знак з повідомленням про непідходящий комп’ютер. Експерти видання TechRadar вважають, що Microsoft у відповідь на критику цього водяного знака, швидше за все, стверджуватиме, що ці водяні знаки діють як попередження про те, що ПК, який використовується, небезпечний.

Цей аргумент, пишуть у TechRadar, міг би бути більш переконливим, якби Microsoft чіткіше розповіла про переваги TPM 2.0. Той факт, що люди, які без проблем використовували Windows 10 (і навіть Windows 11) на пристроях без TPM 2.0, також підриває заяви Microsoft.

Windows 11 вимагає мінімум двоядерний 64-бітний процесор з тактовою частотою 1 ГГц. Це AMD Ryzen 2000 або новіше та Intel Core восьмого покоління або новіше. Для системи потрібно мінімум 4 ГБ оперативної пам’яті, жорсткий диск або SSD на 64 ГБ, модуль TPM 2.0, UEFI з підтримкою безпечного завантаження, відеоадаптер з DirectX 12. Попередня Windows 10 потребує 1 ГБ оперативної пам’яті та диск обсягом 32 ГБ. Жорстких вимог до процесора, а також інших компонентів у неї немає.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися