Як вимкнути вебпошук Windows і прискорити роботу ПК

Це додатковий час, який ви витрачаєте на очікування інтерфейсу користувача, лише для того, щоб Microsoft могла рекламувати свій вебконтент і послуги.

Windows 11 та 10 намагаються проштовхнути результати Bing, коли користувач запускає функцію пошуку на своєму ПК. Забороніть ОС відображати результати пошуку з інтернету, коли вам потрібні лише файли та програми з вашого ПК. Це також пришвидшує роботу комп’ютера, адже навіть коли ви вперше клацаєте вікно пошуку, доведеться зачекати кілька секунд, поки Windows витягне список рекомендованих новин MSN.com і результатів пошуку.  Це додатковий час, який ви витрачаєте на очікування інтерфейсу користувача, лише для того, щоб Microsoft могла рекламувати свій вебконтент і послуги.

Як вимкнути вебпошук у Windows 11 або 10:

  • Відкрийте regedit. Ви можете потрапити туди, ввівши в пошук “regedit” і клацнувши верхній результат. Натисніть «Так» , якщо буде запропоновано «Контроль облікових записів користувачів».
  • Перейдіть до HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows
  • Створіть новий ключ (він же папка) під назвою Explorer і перейдіть до нього. Ви можете створити ключ, клацнувши правою кнопкою миші на правій панелі, вибравши New->Key і перейменувавши його на Explorer.
  • Створіть новий розділ реєстру DWORD (32-розрядний) і назвіть його DisableSearchBoxSuggestions. Ви можете створити новий розділ реєстру, клацнувши правою кнопкою миші на правій панелі вікна та вибравши New->DWORD.
  • Двічі клацніть DisableSearchBoxSuggestions , щоб відредагувати його , і встановіть для поля Value data значення 1 і натисніть OK.
  • Закрийте Regedit і перезавантажтеся.

Відтепер ви матимете меню пошуку, яке швидко завантажується і не захоплює рекламні статті та мініатюри з MSN.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я