Субота, 13 Липня, 2024

Раніше платили за те, щоб зробити свій iPhone глючним, тепер Apple зробила таку можливість безкоштовною

Apple більше не вимагає щорічної підписки в розмірі 99 доларів США для тестування своїх останніх бета-версій операційної системи iOS та інших. Тепер кожен може безкоштовно зареєструватися та абсолютно безкоштовно завантажити програмне забезпечення Apple, яке може бути наповнене багами та глюками. Це включає бета-версії для iOS 17, iPadOS 17, а також macOS Sonoma та watchOS 10.

Ті, хто хоче випробувати нове програмне забезпечення, можуть просто зареєструватися в програмі розробників Apple (https://developer.apple.com/support/compare-memberships/) зі своїм Apple ID . Після цього користувачі зможуть реєструватися та завантажувати бета-версії для розробників, не чекаючи запуску публічної бета-версії.

Безкоштовний рівень доступу також включає доступ до інструментів розробника Xcode, тестування на пристрої та бета-версії, а також доступ до форумів розробників Apple і Feedback Assistant для звітів про помилки. Платні облікові записи розробників отримують ряд інших переваг і підтримки від Apple, а також розповсюдження програм в App Store.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися