Неділя, 16 Червня, 2024

Як з Google Maps мандрувати в часі

Картографічний сервіс Google дозволяє переміщуватися в часі. Завдяки цьому можна побувати на вулицях своїх улюблених міст в минулому.

Карти Google мають режим перегляду вулиць Street View, який показує вулиці міст з точки зору пішохода чи автомобіля. Панорамні фотографії вулиць оновлюються з певною періодичністю, зазвичай раз на кілька років. Натиснувши на кнопку можна вибрати, фотографії від якої дати переглядати.

Щоб повернутися в минуле відкрийте Карти Google на комп’ютері, а потім перейдіть в режим Перегляд вулиць. Простий спосіб зробити це – перетягнути жовту фігуру чоловічка у нижньому правому куті на будь-яку дорогу. Натисніть на фото вулиці, щоб перейти в Перегляд вулиць.

Коли ви перейдете в Перегляд вулиць, подивіться у верхній лівий кут вікна. Тут розміщується короткий опис поточного місця, а під ним вказано місяць і рік створення панорами.

Натисніть на дату, і з’явиться часова шкала з кількома точками, якщо для поточної місцевості є кілька наборів даних. Перетягуйте повзунок, щоб переміщуватися в часі та бачити, як виглядало місце в різні часи.

Після того, як ви прокрутите повзунок до потрібної дати, натисніть на панорамне фото, і тепер можна дивитися на вулицю у минулому.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися