Четвер, 30 Травня, 2024

Sony заборонила купати смартфони під водою

Протягом декількох років японська Sony демонструвала рекламні ролики, на яких користувачі її смартфонів робили групові фото під водою. Компанія однією з перших запустила на споживчий ринок вологозахищені смартфони і активно користувалася цим у маркетингу. Нові смартфони Xperia Z5 також максимально вологостійкі, але Sony забороняє занурювати їх під воду повністю.

У специфікаціях Sony Xperia Z5 на офіційному сайті вказана сертифікація захисту пристрою за класом IP68. Це маркування означає максимально пилонепроникний пристрій, який здатний витримати тривале занурення на глибину більше одного метра. Тобто користувачі можуть очікувати, що з дорогим гаджетом нічого не трапиться, якщо той потрапить під воду. Але Sony прямим текстом забороняє це, а також не дозволяє контактувати своїм смартфонам з морською, солоною, хлорованою водою та алкоголем.

Окрім занурення пристроїв, Sony забороняє і фотографувати під водою. Така поведінка вважатиметься неналежним використанням пристрою, що відміняє гарантію.

За заявою виробника, заборона на занурення електроніки під воду викликана умовами, в яких отримали сертифікат IP68. Випробування проводили в акуратному експерименті, коли пристрій дбайливо поміщали під воду і так само дбайливо витягали. Реальні умови можуть значно відрізнятися від таких тепличних.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися