Як записувати дзвінки у Viber та Telegram

Названі додатки також можуть записувати дзвінки в інших месенджерах, таких як WhatsApp.

Деякі смартфони пропонують функцію запису голосових дзвінків, що часто корисно для можливості точно пригадати розмову. Однак ця функція працює лише для стандартних дзвінків по мобільній мережі. У той же час дедалі більше дзвінків здійснюються через месенджери. Ось як записувати голосові розмови у Viber та Telegram. Названі додатки також можуть записувати дзвінки в інших месенджерах, таких як WhatsApp.

Як записувати дзвінки у Telegram

Speech Recorder – Record any Telegram calls – це спеціалізований додаток для запису дзвінків Telegram. Після активації ця утиліта автоматично записує вхідні дзвінки Telegram. Якість звуку досить хороша, а розмір файлу виходить не надто великим.

Обов’язково використовуйте функцію гучного зв’язку, щоб покращити якість записаних дзвінків, оскільки запис співрозмовника ведеться з мікрофона телефона.

Під час відтворення записаних розмов можна регулювати висоту звуку та гучність.

Записані файли зберігаються за адресою SD Card>Android>data>com.sparklingapps.callrecorder.telegram>files

Як записувати дзвінки у Viber

Утиліта AZ Screen Recorder дозволяє користувачам легко записувати дзвінки Viber на Android. Вона дозволяє робити запис як голосової, так і відеорозмови. Для запису голоса співрозмовника може знадобитися активувати гучномовець.

Після встановлення AZ Screen Recorder запустіть Viber і ви побачите панель інструментів із чотирма значками. Натисніть опцію «Червоний» для початку запису. Зателефонуйте комусь у Viber запис розпочнеться.

Для завершення запису після дзвінка потрібно вибрати кнопку «Зупинити». щоб завершити запис дзвінка Viber. Пізніше виберіть опцію «Експорт», щоб зберегти файл запису.

Як записувати дзвінки в месенджерах

Для запису дзвінків також можна скористатися додатком Cube ACR. Він може записувати дзвінки з різних програм для обміну повідомленнями, включаючи WhatsApp, Skype, Viber, Slack.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я