П’ятниця, 19 Липня, 2024

Google Drive дозволить зберегти весь комп’ютер

Компанія Google готує реліз нового додатка Backup and Sync. Ця програма має замінити в майбутньому окремі утиліти Google Drive та Google Photos. Але головною відмінністю нової розробки стане те, що вона дозволить користувачам зберігати в хмарному сховищі не окремі файли, а увесь свій комп’ютер.

Drive

Google Drive є одним з найпопулярніших хмарних сервісів. Він підтримує спільну роботу з документами і дозволяє редагувати їх за допомогою власних офісних програм інтернет-гіганта.

Користувачі наявного додатка «Диск» (Google Drive) відтепер можуть створити повну резервну копію всього вмісту ПК без необхідності відстеження певних перенесених файлів. При цьому зараз незрозуміло, чи залишать розробники функцію редагування документів уже всередині «хмари», як це зараз можливо при користуванні Google Drive. Невідомо також, чи можна буде використовувати сервіс як обмінник між різними ПК.

Додаток Backup and Sync вийде 28 червня відразу для комп’ютерів на Windows і Mac. За словами Google, програма Backup and Sync призначена для звичайних користувачів, а корпоративним клієнтам варто залишитися на Google Drive.

За замовчуванням Backup and Sync запропонує 15 ГБ безплатного дискового простору. Додаткове місце буде доступно за абонентську плату. Обсяг у 100 ГБ обійдеться у $1,99 в місяць або $19,99 в рік. Простір в 1 ТБ можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися