Вівторок, 16 Квітня, 2024

Як завантажувати аудіо з потокового відео

Іноді онлайнових відеороликів виявляється забагато: візуальна картинка зайва, а потрібен лише звуковий контент. Таке трапляється, коли, наприклад, хочеться завантажити музику з відеокліпу або подкаст чи лекцію для прослуховування у плеєрі під час поїздки на роботу чи навчання. У такому разі буде зручно завантажувати не саме відео, а його звукову доріжку.

Якщо відеоролик, з якого потрібно зберегти аудіо, викладений на YouTube, тоді можна скористатися інструментами спеціально для цієї платформи. Один з них – веб-сервіс Peggo.co.

Інтерфейс Peggo.co дуже простий та складається з адресного рядка, в який необхідно вводити URL відео на YouTube. Після цього з’являться декілька елементів управління, в яких можна обрати тривалість запису, задати заголовок файлу, прибрати тишу, а також нормалізувати гучність.

Користувачі Chrome можуть відчувати деякі проблеми при роботі з цим сервісом – у такому разі варто вимкнути всі доповнення або використовувати інший браузер.

Якщо необхідно зберегти аудіодоріжку з відео, яке завантажене не на YouTube, тоді можна скористатися плагіном до веб-навігатора. Для Chrome це Video Downloader, а для Firefox – DownloadHelper. Вони збережуть на диск саме відео у форматі FLV, після чого будь-яким відеоредактором можна записати окремо звукову доріжку.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися