Четвер, 25 Липня, 2024

Як завантажувати несумісні чи заборонені у Google Play програми

Іноді бажану програму не вдається завантажити, хоча на смартфоні в Google Play уже відкрита її сторінка. Причини можуть бути різними: розробник заборонив її для нашої країни або він вважає її несумісною з мобільним гаджетом. Однак обійти ці обмеження і спробувати обраний додаток все ж можливо. Для цього є кілька способів.

1. Сховайтеся за VPN

Одним із надійних способів заховати свою віртуальну особистість у цифровому просторі є використання мереж VPN. У Google Play є вдосталь програм, з якими можна організувати з’єднання через VPN, наприклад, VyprVPN.

Після встановлення з’єднання через VPN магазин Google Play вважатиме, що ви знаходитеся в іншій країні, де розповсюдження обраного додатка дозволено. Так можна буде завантажити програму.

2. Завантажуйте APK через сторонні сервіси

Якщо вам потрібно завантажити одну-дві програми, тоді можна не налаштовувати VPN, а скористатися наявними сервісами із завантаження APK. Серед таких можна назвати Evozi APK Downloader чи APK DL. Усе, що необхідно, – скопіювати посилання на програму в Google Play до відповідного рядка в сервісі. Після цього можна завантажити APK у пам’ять смартфона чи на диск ПК.

3. Спробуйте інші магазини

Хоча Google Play – найпопулярніший магазин, він далеко не єдиний. В інтернеті їх існує кілька десятків, і вони пропонують різні умови, іноді навіть привабливіші за маркет від Google. Майже повний список альтернативних магазинів ви знайдете на цій сторінці.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися