Як завантажувати несумісні чи заборонені у Google Play програми

Іноді бажану програму не вдається завантажити, хоча на смартфоні в Google Play уже відкрита її сторінка. Причини можуть бути різними: розробник заборонив її для нашої країни або він вважає її несумісною з мобільним гаджетом. Однак обійти ці обмеження і спробувати обраний додаток все ж можливо. Для цього є кілька способів.

1. Сховайтеся за VPN

Одним із надійних способів заховати свою віртуальну особистість у цифровому просторі є використання мереж VPN. У Google Play є вдосталь програм, з якими можна організувати з’єднання через VPN, наприклад, VyprVPN.

Після встановлення з’єднання через VPN магазин Google Play вважатиме, що ви знаходитеся в іншій країні, де розповсюдження обраного додатка дозволено. Так можна буде завантажити програму.

2. Завантажуйте APK через сторонні сервіси

Якщо вам потрібно завантажити одну-дві програми, тоді можна не налаштовувати VPN, а скористатися наявними сервісами із завантаження APK. Серед таких можна назвати Evozi APK Downloader чи APK DL. Усе, що необхідно, – скопіювати посилання на програму в Google Play до відповідного рядка в сервісі. Після цього можна завантажити APK у пам’ять смартфона чи на диск ПК.

3. Спробуйте інші магазини

Хоча Google Play – найпопулярніший магазин, він далеко не єдиний. В інтернеті їх існує кілька десятків, і вони пропонують різні умови, іноді навіть привабливіші за маркет від Google. Майже повний список альтернативних магазинів ви знайдете на цій сторінці.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я