Субота, 25 Травня, 2024

Не взяли на роботу – подивіться на свій Facebook-профіль

Фахівці з компанії Jobvite опитали 1855 менеджерів з персоналу, які працювали у сферах інженерії, IT, маркетингу і продажів. Дев’ять із десяти респондентів визнали: вони завжди перевіряли профілі кандидатів перед тим, як їх наймати. Близько 93% черпали інформацію про претендентів у Facebook і Twitter.

Побачивши профіль кандидата, 55% рекрутерів змінювали своє рішення. У 61% випадків вони помічали недоліки претендентів. Наприклад, учасники опитування знаходили на сторінках лайки, орфографічні та граматичні помилки, відомості про вживання алкоголю і наркотиків, повідомлення інтимного характеру.

Дослідження компанії Barclay’s LifeSkills, у якому взяли участь 2000 молодих людей у віці від 14 до 25 років, показало, що 22% учасників викладали в соцмережах фотографії з вечірок. У 11% на сторінках були фото, на яких вони вживали алкоголь. При цьому 77% респондентів знали, що потенційні роботодавці часто перевіряють профілі в соціальних мережах.

Шукачі роботи часто не переймаються тим, що може побачити їхній потенційний роботодавець: 24% не встановлювали налаштування приватності, а 11% не знали, яка інформація про них доступна іншим людям.

Фахівці рекомендують претендентам показувати себе з кращого боку. У соцмережах варто частіше згадувати про свої досягнення. Крім того, важливо «чистити» свої профілі і видаляти старі сторінки.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися