Як завантажувати Windows 10 без обов’язкового введення пароля

Для домашнього комп’ютера такий захист може бути неактуальним

У стандартних умовах Windows пропонує щоразу вводити пароль акаунту користувача при завантаженні. Однак для домашнього комп’ютера такий захист може бути неактуальним. Щоб не гаяти зайвий час і мати швидке завантаження ПК, можна вимкнути вимогу пароля.

Windows 10 пропонує два типи облікових записів – локальний та акаунт Microsoft, який надає доступ до інших сервісів Microsoft. Щоб дізнатися, який тип акаунту використовується, зайдіть у «Параметри» та перейдіть у розділ «Облікові записи». Для акаунту Microsoft буде вказана адреса його електронної пошти. При використанні локального акаунту система виведе «локальний обліковий запис».

Вимкнути введення пароля для локального облікового запису можна, зайшовши в розділ «Облікові записи» та вибравши пункт «Варіанти входу». Виберіть «Пароль» та натисніть «Змінити». Приберіть пароль чи графічний ключ та збережіть зміни.

Прибрати вимогу пароля при вході для облікового запису Microsoft можна через меню налаштування облікових записів. Для його відкриття запустіть вікно «Виконати», натиснувши Win + R. У ньому введіть назву меню netplwiz. Відкриється менеджер облікових записів, в якому клацніть мишею на поточний профіль та зніміть позначку «Вимагати введення імені користувача і пароля». Для підтвердження введіть email та пароль облікового запису Microsoft.