Неділя, 19 Травня, 2024

Як завантажувати з Twitter відео та GIF на iPhone

Цікавий та потрібний вам контент варто завантажувати собі на диск, оскільки в інтернеті його можуть заблокувати, видалити, перемістити. Ось як скачувати відео та GIF у пам’ять смартфона на iOS.

Для завантаження контенту можна скористатися сервісом Twitter Video Downloader (TVDL). Він встановлюється у вигляді ярлика для швидких команд iPhone.

На iPhone відкрийте сайт Twitter Video Downloader та на ньому натисніть кнопку Get the Shortcut. В телефоні збережеться ярлик для швидких команд і одразу повинен запуститися додаток швидких команд. Прокрутіть екран додатку швидких команд до низу та натисніть кнопку «Додати недовірену швидку команду». Якщо з’явиться помилка – зайдіть в налаштування смартфона та в розділі «Швидкі команди» активуйте перемикач «Дозволити недовірені швидкі команди».

Переглядаючи Twitter за допомогою iPhone знайдіть відео або GIF і натисніть кнопку меню «Поділитися» у правому нижньому куті запису. З’явиться вікно із низкою можливих дій, серед яких оберіть TVDL.

При першому використанні TVDL система безпеки iOS запитає дозволу на доступ до контенту – надайте його. Оберіть бажану якість скачуваного контенту та дочекайтеся його завантаження в пам’ять смартфона. Кліп буде доступний в додатку «Фото».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися