Вівторок, 18 Червня, 2024

Apple стане мобільним оператором

Компанія Apple веде переговори, за підсумками яких зможе запустити оператора мобільних віртуальних мереж у Європі і США під своїм брендом. Джерела, близькі до компанії, запевняють, що Apple тестує подібний сервіс у США, а також вийшла на зв’язок з кількома європейськими телекомунікаційними компаніями. Щоб повністю запустити сервіс, компанії може знадобитися до п’яти років.

У гаджетах Apple вже реалізована функція віртуальної SIM-картки Apple SIM

Віртуальний мобільний оператор користується мережею інших операторів, але надає послуги зв’язку під своїм брендом. Apple може домовитися відразу з декількома провідними американськими операторами зв’язку, щоб у будь-якій точці абонент міг переключатися на найбільш якісний рівень сигналу. Поки ж тривають фаза тестування послуги і переговори з операторами. Apple хоче укласти довгостроковий контракт, а тому повноцінний запуск сервісу може відбутися тільки через п’ять років.

Раніше в цьому році аналогічний проект під назвою Project Fi запустила компанія Google. Доступ до послуг мобільного оператора Google можна отримати тільки зі смартфона Nexus 6 і тільки при наявності спеціальної SIM-картки. Поки мережа від пошукового гіганта також знаходиться в стадії тестування.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися