Четвер, 22 Лютого, 2024

Як зберегти (або видалити) eSIM iPhone під час його скидання до заводських налаштувань

eSIM є віртуальним еквівалентом фізичної SIM-картки і, на відміну від останньої, потребує налаштування. Щоб не проходити процес налаштування eSIM під час скидання iPhone до заводських налаштувань, ви можете її зберегти. Або навпаки, якщо ви хочете повністю стерти дані свого пристрою, щоб передати або продати, ви можете захотіти також видалити eSIM, щоб вона не потрапила до наступної особи, яка користуватиметься вашим телефоном Apple.

Ось спосіб переконатися, що ви вибрали потрібний вам варіант в iOS 17/iPadOS 17. Почніть з Налаштувань > Загальні > Передача або скидання iPhone/iPad:

  • Щоб видалити лише eSIM-карти: торкніться «Скинути» , «Видалити всі eSIM-карти » та дотримуйтеся вказівок для завершення.
  • Щоб скинути налаштування пристрою до заводських, що включає видалення eSIM: торкніться «Скинути всі налаштування» та дотримуйтесь підказок.
  • Щоб стерти пристрій і залишити його готовим для використання іншою особою: торкніть «Стерти весь вміст і налаштування» та перегляньте відображення списку. Один елемент буде позначено як eSIM, якщо встановлено одну або декілька. Торкніться його, щоб побачити, що станеться під час наступних кроків.

Якщо ви виберете останній елемент (очистите пристрій), торкніться «Продовжити», а потім під час процесу стирання вашого iPhone або iPad ви отримаєте запит із запитом, чи хочете ви зберегти або видалити eSIM або eSIM. На цьому етапі зробіть вибір на основі ваших потреб.

Ви можете зробити попереджувальний крок, якщо вам потрібна додаткова впевненість, перейшовши в «Параметри » > «Стільниковий зв’язок » (iPhone)/ «Стільниковий зв’язок» (iPad) і торкнувшись «Видалити eSIM» під однією чи кількома eSIM-картами, переліченими в налаштуваннях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися