Вівторок, 23 Липня, 2024

Chrome для Android навчився відтворювати веб-сторінки у фоні

Оновлення Chrome для Android дозволить вам слухати онлайн-статті, навіть якщо програма Chrome не відкрита або не активна. Функція «Слухати цю сторінку» у Chrome для комп’ютерів уже деякий час доступна.

У програмі Google Chrome для мобільних пристроїв є опція «Прослухати цю сторінку», яка дає змогу відкривати веб-сторінку та слухати її вміст, подібно до аудіокниги. Коли ви вибираєте цю опцію, у нижній частині екрана з’являється міні-програвач, який дозволяє регулювати швидкість читання, змінювати голос і повертатися назад або вперед по вмісту. Додаток також виділяє текст, який читається вголос, допомагаючи вам візуально стежити за текстом.

Єдиним реальним обмеженням було те, що ця функція вимагає, щоб програма Chrome була відкритою та активною, щоб відтворення продовжилося. Це означало, що якщо ви перемкнетеся в інший додаток або заблокуєте екран, відтворення припиниться.

Ця функція читання вголос Read Aloud отримала досить значне оновлення; Очікується, що програма Google Chrome на телефонах Android незабаром підтримуватиме фонове відтворення. По суті, це означає, що користувачі зможуть слухати статті, навіть якщо їхня програма Chrome не відкрита або не активна. Для цтого є прапор read-aloud-background-playback із описом, у якому зазначено: «Додати підтримку фонового відтворення для читання вголос», що вказує на те, що ця функція зараз тестується гігантом пошукової системи.

Це й не дивно, враховуючи, що Chrome для комп’ютерів підтримує фонове відтворення, навіть якщо вкладку з онлайн-статтею згорнуто або використовується інша програма. Однак цікаво бачити, що Chrome для Android наздоганяє цю функцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися