Середа, 24 Липня, 2024

За перегляд фотографій в Telegram доведеться платити: запущено новий спосіб заробітку для авторів

Telegram, популярний додаток для обміну повідомленнями, щойно отримав велике оновлення з функціями, які спрощують використання та роблять його більш цікавим для творців. Серед основних змін – новий спосіб заробітку на власних унікальних фотографіях та відео. Дізнайтеся нижче про цю можливість та інші нововведення Telegram.

Творці можуть заробляти гроші

Якщо у вас є канал Telegram з великою кількістю підписників, тепер ви можете почати заробляти на ньому гроші. Оновлення дозволяє публікувати ексклюзивні фотографії та відео, які люди зможуть бачити, лише якщо вони платять за них за допомогою «Telegram Stars». Зірки — це особливий вид грошей, які люди отримують у додатку. Ви вирішуєте, скільки зірок комусь потрібно заплатити, щоб побачити ваш контент. Отримавши зірки, ви можете торгувати ними за криптовалюту, так звану Toncoin, або використовувати їх для просування свого каналу та отримання ще більшої кількості підписників.

Прості міні-програми

Міні-програми схожі на маленькі програми, які можна запускати в Telegram. Вони дозволяють робити покупки, грати в ігри або замовляти їжу. Раніше їх відкриті могли захаращувати екран. Тепер унизу є спеціальна панель, де їх можна згорнути. Це забезпечує організованість і дозволяє швидко перемикатися між ними, не чекаючи, поки вони знову завантажаться.

Шукати історії стало ще простіше

Історії – це цікавий спосіб обмінюватися фотографіями та відео, які через деякий час зникають. Тепер набагато простіше знаходити історії, які вам сподобаються. Натиснувши на хештег у підписі історії, ви побачите інші загальнодоступні історії, які використовують той самий хештег. Подумайте про це як про пошук друзів, яким подобається те саме, що й вам! Ви також можете шукати історії за місцем розташування. Це чудовий спосіб побачити, що відбувається навколо вас, наприклад, чи є якась цікава подія поблизу.

Преміум-користувачі отримують додаткову силу історії

Якщо ви доплатите за Telegram Premium, ви отримаєте спеціальний інструмент для своїх історій. Це дозволяє додати невеликий попередній перегляд поверх ваших фотографій і відео. Це може зробити ваші історії ще цікавішими та спонукати людей до повного перегляду. Ви навіть можете вибрати світлий або темний фон для попереднього перегляду відповідно до стилю вашої історії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися