Вівторок, 16 Липня, 2024

Як згортати програми в системний трей

З метою економії простору на панелі завдань Windows зручно згортати вікна часто використовуваних програм у системний трей. Деякі утиліти вміють це «з коробки», але більша частина не здатна на це. Їх все одно можна згортати в системний трей та звільнити місце на екрані, якщо скористатися спеціальною розробкою.

Для згортання необхідно скористатися програмою RBTray, яка не вимагає установки та майже позбавлена інтерфейсу. Після її запуску достатньо натиснути правою кнопкою миші по кнопці «Згорнути» будь-якого вікна, і воно автоматично згорнеться в трей. Для того щоб розгорнути вікно програми назад, потрібно клікнути по його іконці поряд з годинником лівою кнопкою миші.

Кліком правою кнопкою миші по іконці згорнутої програми можна викликати контекстне меню, з якого, окрім іншого, можна закрити запущену утиліту або завершити роботу RBTray. Згортання вікон додатків Магазину Windows у системний трей не підтримується, а для більшої зручності автор рекомендує додати утиліту в автозавантаження. Поширюється RBTray на безплатній основі, мова інтерфейсу – англійська.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися