Середа, 29 Травня, 2024

Як змінити пароль мережі Wi-Fi

Якщо ви надали свій пароль Wi-Fi занадто багатьом людям, ви можете захотіти обмежити коло людей, які мають доступ. Зміна пароля дозволить вам точно вибрати, хто має доступ до вашої мережі. Перш ніж змінювати пароль, слід пам’ятати про те, що пристрої, які ви вже під’єднали до Wi-Fi, втратять з’єднання, тому, якщо у вас є багато гаджетів, вам потрібно буде витратити кілька хвилин, щоб усе це знову підключилося до інтернету.

Якщо ви бажаєте змінити налаштування маршрутизатора, спочатку потрібно підключитися до його програмного забезпечення та ввійти в маршрутизатор.

Ви можете скористатися веб-браузером на ПК на більшості марок маршрутизаторів. Вам знадобиться пароль адміністратора, але якщо ви залишили його за замовчуванням, ви зможете знайти його на наклейці на маршрутизаторі або спробувати звичайний пароль за замовчуванням, наприклад admin або password.

Доступ до маршрутизатора у веб-переглядачі може відрізнятися залежно від марки та моделі. Щоб почати, введіть IP-адресу маршрутизатора в адресний рядок браузера.

У Windows ви можете знайти IP-адресу свого маршрутизатора, ввівши ipconfig у командному рядку, а на Mac ви можете просто вибрати + клацнути значок Wi-Fi у верхньому правому куті екрана, щоб побачити адресу маршрутизатора. Деякі маршрутизатори мають виділені URL-адреси, наприклад tplinkwifi.net для пристроїв TP-Link Archer, routerlogin.net для пристроїв Netgear і asusrouter.com для пристроїв Asus.

  • Введіть IP-адресу маршрутизатора у веб-браузері . Ви також можете використовувати спеціальну URL-адресу, якщо її має ваш маршрутизатор.
  • Введіть своє ім’я користувача та пароль . Можливо, ви змінили цей пароль під час початкового налаштування маршрутизатора. Якщо ви його взагалі не змінювали, можливо, це значення за замовчуванням, надруковане на етикетці на маршрутизаторі, або просто «Адміністратор» і «Пароль» на деяких моделях.
  • Натисніть Увійти.
  • Натисніть «Бездротовий зв’язок» у верхній частині сторінки . Деякі інші бренди матимуть налаштування бездротового зв’язку в лівій частині сторінки. Просто знайдіть розділ бездротового зв’язку в основних налаштуваннях.
  • На цій сторінці має бути місце для введення пароля Wi-Fi. Введіть свій новий пароль.
  • Натисніть Зберегти .

Маршрутизатор збереже налаштування, і, можливо, знадобиться перезавантажити його, щоб застосувати їх. Після перезапуску маршрутизатора вам потрібно буде повторно підключити пристрої Wi-Fi за допомогою нового пароля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися