Як змінити шпалери на Apple iPhone

Багато стандартних фонових малюнків на iPhone мають різні варіації залежно від того, яку тему ви встановили на телефоні

Зміна шпалер – одна з перших речей, яка освіжить ваш телефон і надасть йому більшої індивідуальності. Якщо ви новачок в iOS, ви можете заблукати, намагаючись знайти налаштування шпалер. Дотримуйтесь цієї інструкції, щоб змінити зображення на головному екрані смартфона.

Зміна фонового зображення на одну із стандарних картинок

Як і будь-який інший телефон, кожен iPhone постачається з набором фонових малюнків за замовчуванням, які можна вибрати. Багато стандартних фонових малюнків на iPhone мають різні варіації залежно від того, яку тему ви встановили на телефоні.

Якщо ви використовуєте світлу тему, шпалери мають яскравіші кольори, а якщо ви використовуєте темний режим, шпалери також мають трохи темніший тон, щоб відповідати загальній естетиці. Ви навіть можете вибрати «живі» шпалери, якщо хочете час від часу бачити зміни на головному екрані.

Ось як ви можете отримати доступ до всіх стандартних фонових малюнків на iOS і змінити вигляд головного екрана та екрана блокування:

  • Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone і прокрутіть вниз, щоб знайти опцію «Шпалери».
  • Торкніться її, а потім виберіть «Вибрати нову шпалеру».
  • Тепер ви побачите три параметри вгорі — Динамічний, Фотографії та Наживо. Ви можете переглянути всі шпалери в цих трьох варіантах, щоб побачити, який вам подобається.
  • Знайшовши фоновий малюнок, який потрібно застосувати, торкніться його та виберіть опцію «Установити» у нижньому правому куті екрана.
  • Виберіть, чи бажаєте ви застосувати фоновий малюнок до головного екрана, екрану блокування або обох, і шпалери буде змінено.

Зміна шпалер із програми «Фото»

Якщо ви зробили гарне фото або на вашому iPhone збереглася красива картинка, яку ви хочете використовувати як шпалери, процес досить простий:

  • Відкрийте програму «Фотографії» на своєму iPhone і перейдіть до альбому, де збережено фотографію, яку ви хочете використати.
  • Торкніться фотографії, щоб відкрити її, а потім виберіть кнопку «Поділитися», розташовану в нижньому лівому куті екрана.
  • Це відкриє аркуш спільного доступу iOS, де, якщо ви прокрутите вниз, ви побачите опцію «Використовувати як шпалери».
  • Торкніться його, і ви побачите попередній перегляд, де вам потрібно торкнутися «Встановити» та вибрати, чи бажаєте ви застосувати шпалери до головного екрана, екрана блокування чи обох.

Коли ви виберете відповідний параметр, ваші шпалери будуть змінені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я