Як знайти загублений вдома смартфон

Багато людей зіштовхувалися з випадками, коли вдома машинально поклали десь телефон, а потім довго його шукали. Ситуація доволі неприємна і дратівлива. Ми дамо вам кілька порад, як швидко знайти загублений удома апарат.

Якщо на пристрої працює гучний дзвінок, знайти його не складе жодної проблеми. На нього просто треба подзвонити. Якщо у вас нема запасного телефона, можна через інтернет попрохати набрати вас когось з друзів або звернутись до сусідів. У пізній час, якщо ви не хочете когось турбувати, згодиться сервіс безплатного відправлення SMS. Так, сигнал вхідного повідомлення зазвичай короткий і не дуже гучний. Але, прислухавшись, ви хоча б знатимете напрямок, у якому треба вести пошуки. Відправити безплатне повідомлення можна прямо з сайту оператора.

Але все ж розумніше підготуватися до такої проблеми завчасно. Тим паче що рішення, про яке ми розповімо далі, допоможе не загубити телефон не тільки вдома, а й в людному місці. А це вже економія не тільки нервів, а й коштів. Мова йде про різноманітні розумні брелоки, що можна почепити до телефона або наклеїти на нього.

Найпростіші з них уміють реагувати на гучні звуки, наприклад, свист чи плескання в долоні. Коли такий брелок чує гучний звук, він починає блимати та видавати звуковий сигнал. Це найпростіший, найдешевший (ціною від декількох доларів), але й найбільш незручний варіант. На звуки вони реагують вибірково та мають багато помилкових спрацювань. Вам доведеться ходити по всьому дому і свистіти або плескати в долоні.

Є й більш просунуті рішення. Такі брелоки оснащені bluetooth та мають відповідні додатки для смартфонів. Вони працюють за різними схемами. Деякі додатки можуть подавати звуковий сигнал, коли брелок знаходиться за межами визначеної зони (це дуже зручно, щоб не забути предмет), інші показують на дисплеї відстань до предмета за принципом гарячіше-холодніше, коли ви його шукаєте. Є й брелоки зі зворотним зв’язком: якщо ви загубили саме смартфон, ви можете натиснути на ньому кнопку, і смартфон почне шуміти. Такі брелоки іноді навіть оснащують невеличким дисплеєм, і в такому разі з його допомогою можна шукати навіть вимкнений смартфон або загублений предмет без участі смартфона, бо брелок тоді виступає як самостійний пристрій. Але і коштують такі продукти недешево – за деякі доведеться заплатити більше 1000 грн.

1 коментар

Comments are closed.