Четвер, 22 Лютого, 2024

iPhone 14 отримає новий колір – стало відомо, який

До запуску серії iPhone 14 залишилося менше двох тижнів. Ця лінійка відрізнятиметься від попередніх поколінь тим, що молодші моделі отримають помітно слабше «залізо», а найкраще реалізують у топових моделях. Це стосується і кольорової палітри корпусів – iPhone 14 Pro отримають один додатковий колір. Усі п’ять кольорів, з новим градієнтом включно, показали на загальному зображенні

У лінійці будуть чорний (або класичний графітовий, як його ще рназивають), сріблястий та золотий кольори, які ми вже бачили раніше. Новими кольорами стануть синій та фіолетовий. Перший відрізняється від синього кольору iPhone 13 Pro. Що стосується фіолетового, то під певним кутом теж віддає синім.

Свіжі джерела з ланцюжка постачання підтвердили, що фіолетовий колір iPhone 14 Pro має ефект градієнта, тобто відображає різні відтінки при різному освітленні та під різними кутами.

Презентація нових смартфонів відбудеться 7 вересня. iPhone 14 має стати першою лінійкою, з якою Apple буде помітно підштовхувати користувачів купувати дорожчі моделі. Для цього молодші гаджети в лінійці отримають значно скромнішу апаратну частину. Це стосується не лише процесора чи обсягу оператичної та флеш-пам’яті, а й екрану.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися