Як знайти свій номер телефону: інструкція для пристроїв Android

якщо ви у салоні мобільного зв’язку замінювали SIM-картку на нову, зберігаючи номер, існує ймовірність, що менеджер не запише ваш номер телефону в нову SIM-картку.

Іноді може бути потрібно подивитися свій власний номер телефону, наприклад, щоб продиктувати його точно без помилок, якщо у вас є декілька схожих номерів або якщо у вас новий номер телефону.

44444

На телефоні Android знайдіть ярлик меню налаштуваннь у вигляді шестерні. Не сплутайте цей ярлик з іконкою налаштувань Google Play, яка також має вигляд шестерні.

Прокрутіть сторінку налаштувань у самий низ і знайдіть розділ «Про телефон» . Торкніться його, після чого відшукайте інформаційний пункт з номером телефону.

Примітка: якщо ви у салоні мобільного зв’язку замінювали SIM-картку на нову, зберігаючи номер, існує ймовірність, що менеджер не запише ваш номер телефону в нову SIM-картку. На жаль, деякі смартфони Android не дозволяють легко записати поле свого номера в SIM-картку. В такому разі набагато зручніше скористатися якимось старим кнопковим телефоном, в яких краще реалізована робота з SIM-карткою. Покрокову інструкцію дивіться в матеріалі «Як повернути в SIM-картку номер після її заміни».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я