Як повернути в SIM-картку номер після її заміни

У кожної SIM-картки є спеціальна комірка пам’яті «Свій номер», куди записаний, власне, прив’язаний до неї номер

У сучасних смартфонах купа форматів SIM-карток – Micro, Mini, Nano, – і через це іноді доводиться міняти свою стару картку на нову. Це швидка процедура, яку роблять в будь-якому магазині оператора. Але при цьому під час налаштування нової SIM-картки в неї забувають перенести номер. Ось як його повернути.

номер

У кожної SIM-картки є спеціальна комірка пам’яті «Свій номер», куди записаний, власне, прив’язаний до неї номер. Заготовки SIM-карток, які є в магазинах оператора, порожні, і це поле також пусте. При цьому сама SIM-картка працюватиме в такому випадку нормально – ключі шифрування та ідентифікації переносяться зі старої на нову обов’язково. Єдина незручність при порожньому полі «Свій номер» – його не можна швидко підглянути в налаштуваннях телефона.

Сучасні смартфони йдуть до відмови від SIM-карток, тому вже зараз вони з ними працюють у мінімальному режимі. І поле «Свій номер» змінити на «розумному» мобільнику не вдасться. Але можна взяти свій старий Siemens, який, за популярним інтернет-висловом, є у кожного.

Згодиться, наприклад, Siemens A50. У його меню зайдіть в телефонну книгу та знайдіть пункт «Власний номер». Якщо ваша SIM-картка була заготовкою, тоді в цьому полі буде порожньо. Введіть у нього свій номер та збережіть.

Після цього на Android в меню «Про телефон» – «Загальна інформація» в полі «Мій номер телефона» відобразиться введений вами номер. Неважливо, скільки SIM-карток підтримує ваш смартфон.